Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Екскурсії за акційною ціною

18- 30 серпня 2019 - поїздка до Греції

в район Паралія - Катеріні

Піщані пляжі,сонце і прозора вода Греції, дворазове харування, у номерах є душ та туалет, басейн на території, 8 ночей, море 80 метрів.

Вартість: 355 Є /ос.

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;

- три-чотиримісне розселення, але можлива доплата за двомісний номер - 50 Є

- дворазове харчування;

Окремо оплачується:

- страхівка

- екскурсії до висячих монастирів Метеори та на гору Олімп, місця де живе Зевс


До князя Лева та святого Валентина

Рудки - Самбір - Лаврів - Дрогобич

Перша наша зупинка - у древньому містечку Рудки, яке відоме, як релігійна та літературна Мекка. Тут, у парафіяльному католицькому храмі Успіння Діви Марії, знаходиться чудотворна Рудківська ікона Божої Матері "Цариця Бескидів". У цьому ж храмі похована родина відомого драматурга, основоположника польської комедії і літературної мови, "польського Мольєра", графа Олександа Фредро. Відвідуємо палац, який належав графові та розташований у палаці музей.

Далі вирушаємо у Самбір - досить велике і мальовниче місто у Передкарпатті, перша згадка про яке датується 13 ст. Тут збереглося багато пам’яток культури і архітектури, типове середньовічне планування центру, вілли 19-20 ст. У надзвичайно красивому храмі Різдва Богородиці знаходиться чудотворна Самбірська ікона Божої Матері та мощі святого Валентина, покровителя всіх закоханих, перенесені сюди з Перемишля.

Під час прогулянки старовинними вузькими і звивистими вуличками оглядаємо міську ратушу 17 ст. з 40-метровою вежею, костел Івана Хрестителя (16 – 17 ст.) – найвищу та найвеличнішу споруду в місті, костел оредену Єзуїтів, величний собор в честь уроженця міста Самбора святителя Петра Самбірського (Конюшкевича), митрополита Тобольського, мощі якого спочивають у Києво-Печерській лаврі. При змозі відвідуємо концерт органної музики.

По дорозі до Лаврова проїжджаємо повз тисячолітній Старий Самбір, дуже древнє містечко, яке слугує в'їздними воротами у Карпатські гори. З пам'яток історії та культури тут можна оглянути костел св. Миколая, греко-католицьку церкву та старовинне єврейське кладовище - кіркут.

У самому ж Лаврові огляндаємо діючий чоловічий монастир Св. Онуфрія, у якому, за переказами, був похований сам князь Лев Данилович (це той самий, на честь якого назване місто Львів). У монастирі з 13 до 16 ст. зберігалися мощі одного з найбільш шанованих святих у Галичині та Волині - святого Онуфрія, який жив у 4 ст.

Дотепер збереглися ще не до кінця досліджені величезні підземелля з древніми похованнями. То ж не дивуйтесь, коли Вам раптом десь у старовинній вежі покажуть давній людський кістяк, а поряд лежатиме свіжий гріб. Людські кості доси знаходять і перезахоронюють ченці монастиря. Монастир також славиться унікальними старовинними фресками у церкві св. Онуфрія. А нещодавно на сколі одного з дерев у саду монастиря дивним чином з'явилось зображення Божої Матері. Неподалік від цього дерева витікає джерело з цілющою водою.

Наступна зупинка у древньому галицькому місті Дрогобичі, де оглядаємо пам'ятник Юрію Дрогобичу, першому доктору медицини у Центральній Європі, костел Св. Варфоломія (1392 р.), дерев'яні храми 15-16 ст.: св. Юрія та Воздвиження Чесного Хреста з унікальними настінними розписами. По дорозі до Дрогобича проїжджаємо через рідне у село Івана Франка Нагуєвичі, де знаходиться садиба та музей Каменяра.

 

Виїзд о 8.00 від Порохової вежі. Тривалість екскурсії складає від 12 год.

Вартість: 135 грн/ос.

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;

- послуги гіда;

Окремо оплачуються вхідні квитки до музеїв.


Дата проведення: 14.02. 2010р.


Запис на екскурсію та додаткова інформація за

телефоном:

моб. опер. МТС: 8 (095) 204 25 42 (Зоряна)

 

У Карпати до Тустані. Шляхами Івана Франка
(Дрогобич - Нагуєвичі - Борислав,
Східниця - Тустань - водоспад Кам'янка)

Перша зупинка на нашому шляху - у Дрогобичі, де оглядаємо площу Ринок з ратушею, пам'ятник Юрію Дрогобичу, першому доктору медицини на території Центрально-Східної Європи, собор Св. Трійці, костел Св. Варфоломія (1392 р.), дерев'яні храми 15-16 ст.: св. Юрія та Воздвиження Чесного Хреста з унікальними настінними розписами. За бажанням здійснюємо екскурсію на солеварний завод - соляну жупу (перша згадка про неї - 1250 р.) - найстаріше діюче підприємство України. Здійснюємо поїздку на Батьківщину Каменяра, у село Нагуєвичі, де оглядаємо садибу та музей Івана Франка.

Далі наш шлях пролягає через "Галицьку Пенсильванію" - міста Борислав та Східницю до літописної Тустані. Фортеця, розташована у величезній природній скалі, була побудована як прикордонний і сторожовий пункт на торгівельному шляху, який вів через карпатські перевали. Чарівна гірська природа, овіяні легендами скелі, розташовані на фоні мальовничого пейзажу, серед букових та змішаних лісів лежать на шляху цієї насиченої подорожі у бойківський край.

У Тустані, в залежності від погоди, можна скуштувати вишукану національну кухню у затишному ресторанчику чи на природі прямо біля скель або (для тих, хто чується міцнішим) й на самих скелях. Біля скель подають різноманітні галицькі страви, а також печене на диму сало з картоплею та шашлики.

На завершення екскурсії відвідуємо один з наймальовничіших карпатських водоспадів - Кам'янку, який розташований у зламі масивних вертикальних скель. Його русло завалене великими кам’яними брилами. У теплу пору року у водоспаді можна покупатись. Холодна гірська вода має цілющі властивості. Вважається, що таке купання значно омоложує організм людини. Недалеко від водоспаду знаходиться ще одна пам’ятка природи – мертве гірське озеро Журавлине. За легендами його воду використовували для приготування різноманітних чудодійних трунків.

По дорозі оглянемо кілька цікавих мостів над гірськими річками. По одному з них, підвісному канатному довжиною понад сотню метрів, можна буде навіть прогулятись, уявляючи себе героєм пригодницького фільму. Заїжджаємо у давнє місто Стрий і оглядаємо найдревнішу споруду - костел Божої Матері (14 ст.). За наявності часу по дорозі до Львова відвідуємо широковідоме цілюще джерело у Раковці. Хоча вода у ньому дуже холодна, але має яскраво виражені оздоровлючі властивості. Ефект оздоровлення відчувається відразу.

Виїзд о 10.00 від Порохової вежі. Тривалість екскурсії складає від 12 год.

Вартість: 145 грн/ос.

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;

- послуги гіда;

Окремо оплачуються вхідні квитки до музеїв.


Дата проведення: 11.10. 2009р.


Запис на екскурсію та додаткова інформація за

телефоном:

моб. опер. МТС: 8 (095) 204 25 42 (Зоряна)

 

“Карпатський трамвай” або На вузькоколійці по Карпатах:
Стрий - Моршин - Болехів - Гошів - Вигода

Захоплююча чотиригодинна мандрівка по Карпатських горах Вигодською вузькоколійною залізницею, заснованою 1898 р., ще за часів Австро-Угорської імперії, складає основну мету цієї шалено-цікавої екскурсії. Ширина колії "карпатського трамвайчика" складає 750 мм і є майже вдвічі меншою за традиційну європейську. Прямуючи серед зелені лісів у малесеньких вагончиках, які під час руху приємно похитуються, ми споглядатимемо на зачаровані гори і стрімкі річки, дивовижні залізничні мости і мальовничі каньони, а якщо пощастить, то побачимо й царя Карпатських гір - живого ведмедя. Це цілком реально, адже в районі пересування трамвайчика їх нараховують сімнадцять осіб.

Зайнявши місце у дрезині з м'якими авіаційними кріслами, в мініатюрному закритому вагончику з маленькими дерев'яними сидіннями, у кабріолеті (вагон з вікнами без скла), а у добру погоду навіть і лави у повністю відкритій платформі, для перевезення лісу, яку називають "льора" (рекомендую!!!), милуватимемось карпатськими краєвидами під супровід колоритного місцевого гіда.

Під час залізничної подорожі у горах передбачено декілька зупинок. Ми побачимо унікальне висяче болото "Ширковець", можна буде випити "нафтової" мінеральної води з джерела «Горянка», побувати і навіть пообідати на лікувальній базі, яка використовувалась для реабілітації радянських космонавтів, та покупатись у шалених каскадах Мізунських водоспадів. То ж не забувайте плавки і купальники!!!

Крім того у програмі відвідування древнього міста Стрий. Ми побачимо його найдавнішу величну споруду - костел Божої Матері (14 ст.). У Моршині просто з джерела скуштуємо, згідно досліджень медиків, кращу питну воду України, побуваємо на казково-гарній площі у Болехові та відвідаємо монастир Ікони Божої Матері - "Цариця Карпат" у Гошеві.

Виїзд о 8.00 від Залізничного вокзалу. Тривалість екскурсії складає від 12 год.

Вартість: 130 грн/ос.

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;

- послуги гіда;

Проїзд на Карпатському трамваї коштує 50 грн. і оплачується додатково


Дата проведення: 7.03. 2010 р.


Запис на екскурсію та додаткова інформація за

телефоном:

моб. опер. МТС: 8 (095) 204 25 42 (Зоряна)

 


Туди, де Божа Матір ступала
(Почаївська Лавра - цілюще Озеро праведної Анни - Кременець)

Почаївська Лавра Успіня Пресвятої Богородиці належить до найвідоміших та найвідвідуваніших монастирів та місць паломництва у світі. Лавру називають другим Єрусалимом через повторення Єрусалимського чуда, коли Господь залишив свої сліди на Елеонській горі під час Вознесіння на небо. За переказами Божа Матір так само залишила на камені відбиток правої стопи у 1240 р. поблизу с. Почаїва. З відбитку потекло джерело з цілющою водою. Над ним згодом було зведено Святоуспенський собор Почаївської лаври. Чудовий бароковий ансамбль монастиря приваблює туристів не лише своєю історією, а й пишною архітектурою.

Далі відвідуємо святині чоловічного Святодухівського скиту, який існує з 13 ст. і чернече кладовище та вирушаємо до цілющого Джерела праведної Анни, що знаходитья поблизу міста Кременець. Купання у чудодійній воді здійснюється цілорічно. Тому не забудьте прихопити зі собою рушники та інші купальні речі. При необхідності це все можна купити і у жіночому Святоаннівському скиті.

Далі - до міста Кременець, батьківщини відомого польського поета - Юліуша Словацького. Цей багатий на історію та культові споруди районний центр володіє унікальними краєвидами і недаремно носить титул "перлини подільської корони". Відвідуємо гору королеви Бони з романтичними руїнами середньовічного замку 14 ст.

 

Виїзд на екскурсію о 10.00 від Порохової вежі. Тривалість екскурсії складає 12 год.

Вартість: 165 грн/ос.

У вартість входить:

- транспортне обслуговування;

- послуги гіда;

Окремо оплачується вхідні квитки.


Дата проведення: 15.11. 2009р.


Запис на екскурсію та додаткова інформація за

телефоном:

моб. опер. МТС: 8 (095) 204 25 42 (Зоряна)

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>

 


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com






счетчики посещений сайта
iphone 3g