Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Робота для екскурсоводів
та гідів-перекладачів

Пропонуємо співпрацю екскурсоводам та гідам-перекладачам, які уже отримали у Львівській обласній раді дозвіл на проведення екскурсій у місті Львові та області, а також нагрудний знак екскурсовода по Львову у Львівській міській раді.

Досвідчений працівник екскурсійного супроводу, при бажанні, зможе збільшити свою завантаженість, а початківцям надамо можливість здобути досвід та, при необхідності, безкоштовно проведемо додаткове навчання.

Як стати екскурсоводом у Львові та області?

Крок 1. Отримати кваліфікацію екскурсовода в одному з львівських вузів або на курсах екскурсоводів, якщо у Вас уже є вища освіта чи Ви ще навчаєтесь у вузі. Перелік щорічних курсів екскурсоводів та гідів-перекладачів можна знайти тут >>> .

Крок 2. Вибрати форму організації своєї роботи. Якщо Ви будете працювати на підприємстві, яке займається туристичною чи екскурсійною діяльністю, Вам необхідно підписати з цим підприємством відповідну угоду. Якщо ж Ви плануєте працювати як приватний екскурсовод і самостійно шукати замовлення, Вам необхідно зареєструватись у державного реєстратора як суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа. Код Вашої діяльності у КВЕД (Класифікації видів економічної діяльності) 63.30.14 (послуги екскурсоводів). Для реєстрації подаєте заповнений бланк "Реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця", копію паспорта та ідентифікаційного коду, а також квитанцію про сплату реєстраційного збору у сумі 34.00 грн. Через два дні отримуєте Свідоцтво про державну реєстрацію приватного підприємства. Тепер Вам потрібно стати на облік у Пенсійному фонді та взяти "Довідку про взяття на облік платника податків" у податковій інспеції. Якщо плануєте відразу почати працювати на єдиному податку, тут же можете подати відповідну заяву фіксованого зразка.

Крок 3. Після цього проходите співбесіду у Відділі туризму Львівської обласної ради, за результатами якої отримуєте Дозвіл на проведення екскурсійної діяльності та туристичного супроводу у місті Львові та Львівській області, дійсний на три роки. Будьте готові давати відповіді на непрості фахові запитання перед відповідною комісією. Згодом для підтвердження кваліфікації екскурсовода, вам доведеться відвідувати відповідні семінари та курси підвищення кваліфікації принаймні раз на кожні три роки.

Крок 4. Звертаєтесь у Відділ туризму Львівської міської ради, де Вам (перший раз - безкоштовно, а кожні наступні три роки, після проходження курсів підвищення кваліфікації екскурсоводів, - уже за додаткову оплату у розмірі 10.00 грн.) видають нагрудний знак екскурсовода по Львову (бейдж).

Крок 5. Якщо Ви працюєте самостійно і поки що не маєте достатньо замовлень на екскурсії, Вам потрібно запропонувати свої послуги туристичним та екскурсійним підприємствам, дати знати про себе в Інтернеті та інших засобах масової інформації. Цю досить непросту та тривалу роботу можна проробити самостійно, а можете тепер просто звернутись до нас.

Довідатись більше про співпрацю з нами Ви зможете за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g