Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Екскурсія у Самбір та Лаврів

До князя Лева та святого Валентина

Оброшине-Великий Любінь-Рудки - Самбір - Лаврів - Дрогобич

Перша наша зупинка -у містечку Оброшине, розташованому за кілька кілометрів від Львова. У містечку оглядаємо мальовничий барокковий палац львівських архиєпископів, костел Воздвиження Чесного Хреста та церкву св. Дмитрія. Поряд з палацом знаходиться зоо- та дендропарк. Наступна наша зупинка в одному з найдавніших курортів Європи - у Великому Любені. Тут оглядаємо замок-палац барона Бруницького, дерев'яну церкву св. Миколая та костел ікони Божої Матері Ченстоховської. Наступна зупинка - у древньому містечку Рудки, яке відоме, як релігійна та літературна Мекка. Тут, у парафіяльному католицькому храмі Успіння Діви Марії, знаходиться чудотворна Рудківська ікона Божої Матері "Цариця Бескидів". У цьому ж храмі похована родина відомого драматурга, основоположника польської комедії і літературної мови, "польського Мольєра", графа Олександа Фредро. Відвідуємо палац, який належав графові та розташований у палаці музей.

Далі вирушаємо у Самбір - досить велике і мальовниче місто у Передкарпатті, перша згадка про яке датується 13 ст. Тут збереглося багато пам’яток культури і архітектури, середньовічне планування центру, вілли 19-20 ст. При бажанні, по дорозі до міста відвідуємо краєзнавчий музей у селі Кульчиці, на батьківщині гетьмана Петра Сагайдачного та героя Віденьської битви 1683 р. Юрія Кульчицького. У Самборі зупиняємось недалеко від одного з найбільших на Львівщині соборів в честь уроженця міста святителя Петра Самбірського (Конюшкевича), митрополита Тобольського, мощі якого спочивають у Києво-Печерській лаврі.

Починається наша прогулянка старовинними вузькими і звивистими вуличками Самбора. Ми оглядаємо єзуїтський костел Івана Хрестителя (16 – 17 ст.) – найвищу та найвеличнішу споруду в місті. Відвідуємо найбільшу за розмірами серед міст з мегдебурзьким правом в Україні площу Ринок, яка має знову ж таки найстарішу збережену в Україні міську ратушу 17 ст. з 40-метровою вежею. Поряд з ринковою площею знаходиться колишній бернардинський монастир з костелом св. Станіслава. Тут тепер розміщується органнйи зал. При змозі відвідуємо концерт органної музики. У надзвичайно красивому храмі Різдва Богородиці, що знахидиться поряд з органним залом, зберігається чудотворна Самбірська ікона Божої Матері та мощі святого Валентина, покровителя всіх закоханих.

По дорозі до Лаврова проїжджаємо повз тисячолітній Старий Самбір, дуже древнє містечко, яке слугує в'їздними воротами у Карпатські гори. З пам'яток історії та культури тут можна оглянути костел св. Миколая, греко-католицьку церкву та старовинне єврейське кладовище - кіркут. У самому ж Лаврові оглядаємо діючий чоловічий монастир Св. Онуфрія, у якому розташований один з найзнаменитіших некрополів Галичини.

Тут, серед пантеону молдовських монархів, руських митрополитів та єпископів, похований, як вважається, і сам князь Лев Данилович (той самий, на честь якого отримало свою назву місто Львів). Через те, що у цьому монастирі з 13 до 16 ст. зберігалися мощі одного з найбільш шанованих святих - святого Онуфрія Великого, який жив у 4 ст., відомо, що Лаврівський монастир був шанований не лише у Галичині, а й у Києві, Волощині, Єрусалимі.

Дотепер збереглися не до кінця досліджені величезні підземелля некрополя з древніми похованнями. То ж не дивуйтесь, коли Вам раптом десь у старовинній вежі покажуть щойно знайдений давній людський кістяк, а поряд лежатиме свіжий гріб. Ченці монастиря, проводячи роботи, знаходять невідомі людські кості і, як належить, перезахоронюють їх. Старовинна, збудована ще у 13 ст., церква монастиря славиться також унікальними фресками 15 - 16 ст. Ці, одні з найдавніших збережених фресок Галичини, є пам'яткою світового значення. Перекази доносять до нас велику кількість дивних історій про святині монастиря, його підземелля, цілющу воду. А свідком одного з чудес можемо стати і ми з Вами під час екскурсії - нещодавно на сколі одного з дерев у саду монастиря дивним чином з'явилось зображення Божої Матері.

Тривалість екскурсії в залежності від Ваших побажань складає від 9 год.

Тут можна оглянути карту та типову програму цього маршруту >>>.

Екскурсія виконується щодня.

Вартість екскурсії українською або російською мовою складає 340.00 грн. з особи. Пільговий (дитячий) квиток - 290.00 грн.

Екскурсії іншими мовами (російькою, англійською, німецькою, польською, французькою, французькою, іспанською, італійською, угорською) проводяться лише індивідуально і їх вартість узгоджується додатково.

Записатись на екскурсію до групи або замовити індивідуальну екскурсію можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших заміських екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com






счетчики посещений сайта
iphone 3g