Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Тематичні екскурсії з приватним гідом

У цьому розділі представляю родзинки та смаколики для тих, хто вже достатньо знайомий з класичними екскурсіями містом Лева та його околицями і хотів би довідатись про щось незвичне. Також екскурсії будуть корисними для школярів, які вивчають ту чи іншу історичну тему, а також біографії видатних особистостей, життя яких пов'язане з нашим краєм. До ваших послуг усілякі можливі та неможливі екскурсійні маршрути, навіть на вашу особисту підбірку чи нашу пораду. Якщо Ви не знайшли тут необхідної Вам теми - можете завчасно замовити і я чи мої колеги розробимо новий маршрут для Вас. Ціна на нову екскурсію не буде суттєво відрізнятись від уже розроблених раніше маршрутів. Більш докладну інформацію про мене, як екскурсовода, знайдете на головній сторінці цього сайту.

1. Винахід, який перевернув історію людства

Гнат Лукасевич продовжував досліди з гасом далі. Узявши за основу олійну лампу, він спробував застосувати винайдену речовину як пальне для освітлення. Перші спроби супроводжувалися потужними вибухами. Тому звернулись до бляхара Адама Братковського, який і розробив конструкцію першої гасової лампи, удосконаливши світильник пристроєм регулювання тиску та скляною оболонкою. Лампа стала безпечнішою і працювала без кіптяви. Перший світильник нагадував олійну лампу, проте мав більший резервуар, виготовлений з товстої бляхи, а верхня частина його була зі слюди. Побачити зараз зразок цієї лампи, як і оригінальну гасову люстру-павук, можна в "Аптеці-музеї" на площі Ринок...
Докладніше >>>

2. Місцями львівської богеми

Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте найцікавіші місця, де полюбляла проводити час львівська богема: помешкання Соломії Крушельницької та віллу Івана Франка, Львівську оперу та Шляхетське казіно, Львівську пивоварню та каварні площі Ринок... Починаємо нашу екскурсію з огляу"штаб-квартири" Соломії Крушельницької. Тут проживала і творила найгоноровитіша панянка міста Львова. Згодом здійснимо екскурсію стінами давньої львівської опери, яка носить ім'я цієї всесвітньовідомої оперної співачки. Наступним у черзі буде Львівський будинок вчених (колишнє перше у Львові казино для аристократії). Тут виконував реквієм для батька Моцарт молодший. Широко відома в історії пивоварня - місце володінь єзуїтських монахів. Ви почуєте неймовірні таємниці пов'язані з цим орденом, а також відвідаєте підземелля єзуїтського костелу свв. Петра і Павла. Ну й, звичайно, екскурсія не може оминути елітну львівську площу Ринок, яка не одне століття є осередком найсмачніших каварень, кнайп міста, а також усіх балів та ярмарків, які тут відбувались і відбуваються до сьогоднішнього дня.

3. Львівський швець на прізвисько "Адідас"

У 1918 році родина Дасслерів переїжджає до Львова і брати з благословіння батька буквально вриваються на місцевий ринок спортивних товарів, почавши роботу з виготовлення гімнастичних тапочок, а потім і спортивного взуття з нерівною горбкуватою підошвою для бігунів-спринтерів. Це саме вони винайшли бутси для футболу зі змінними шипами. Їх перша майстерня знаходилась у Львові по вулиці Коперника під №20, власне навпроти палацу графів Потоцьких. Згодом Дасслери відкривають ще кілька майстерень і незабаром усі місцеві спортивні команди стали їх замовниками. Почувши про якісні вироби від "Адідаса", як прозивали у Львові Адольфа Дасслера, сюди почали приїжджати покупці і з інших міст. Так тривало аж до 1933 року, тоді родина Дасслерів знову виїхала до Німеччини...
Докладніше >>>

4. Ексклюзив по-львівськи. Українська примадонна

Оселя Соломії без жодного впливу сучасності. Екскурсії по музеї. Обіцяємо переселення у ХХ ст. і трішки цікавих і не напружених життєвих історій примадонни Соломії Крушельницької. Вона не лише працювала, а й мріяла, любила і просто жила. В оперному театрі. Не випадково, Львівський державний національний академічний театр опери та балету носить імя Соломії Крушельницької. Театр має свої таємниці. Скупитись не будемо, вам їх усі розкажемо. Факультативно здійснюємо екскурсію Личаківським кладовищем. Ви не подумайте, що це лише пантеон де захоронено сотні відмих імен і талантів з відвіданням могили примадонни, прогулянка італійським парком. Не дивуйтесь, а швидше збирайтесь до Львова.

5. Бруно Шульц та зниклий світ

Під час цієї екскурсії ми торкнемось культури повністю зниклого світу галицьких гебреїв. Перше місце нашої зупинки - древнє, колись багатокультурне, галицьке місто Дрогобич, яке дало світу цілу плеяду видатних особистістостей. Мав Дрогобич і свою велику гебрейську громаду, одним з найвідоміших представників якої у світі став письменник і художник Бруно Шульц. У Дрогобичі оглядаємо кіркут, де було поховано видатного мистця, дві зі збережених до нашого часу п'яти будівель синагог, одна з яких, хоральна, - була найбільшою у Галичині. Мандруємо місцями, пов'язаними з життям та діяльністю Бруно Шульца. У Броницькому лісі, неподалік Дрогобича, знаходиться меморіал з масовими похованнями страчених у Другу світову війну багатьох тисяч гебреїв з Дрогобича, зі смертю яких культура цього унікального світу просто перестала існувати...

Докладніше >>>

6. Львів романтичний

Під час цієї екскурсії Ви ознайомитесь з історіями про шалене та трагічне кохання про дуелі, зради, любовні перепетії королів і простих міщанок у місті легенд і міфів у княжому Львові і відчуєте подих віків. Адже - це місто з особливою романтикою та духом міських вулиць, старовинних будиночків та величних храмів, людей, багатовікових традицій, історій та пліток. А також Львів - це місто таємниче, місто сентиментальне, яке робить наші мрії реальністю, як тільки ми дуже цього захочемо.

Докладніше >>>

7. Вечірній Львів

Ця екскурсія проводиться в сутінках, коли Львів освітлюється сяйвом ліхтарів. Під час цієї екскурсії Львів стає загадковішим та цікавішим. Нічний Львів можна дивитися, як на пішо так і на автомобілі. Маршрути пішої екскурсії співпадають з оглядовою екскурсією по середньовічному місту Диво старого міста , нічний Львів на автомобілі дивимося Крізь шибку авто .

Докладніше >>>

8. Дворики міста Львова

Цікаві дворики знаходяться у середьовчному місті, на площі Ринок та на прилеглих вуличках. На деяких з них Вас постійно переслідує запах кави (так звані "кавові дворики"), інші славляться своїми запахами. Деякі подвір'я відомі своїми власними назвами, які характеризують їхніособливості, як от італійське (маленька Італія у Львові), успенське (центр православного світу у середньовічному місті), вірменське (досі дихає духом Сходу), бернардинське (відоме участю у зйомках багатьох історичних фільмів).

Докладніше >>>

9. Львів очима дитини

Під час цієї екскурсії Ви оглянете найцікавіші місця та куточки у центрі середньовічного міста, почуєте загадкові легенди, які будуть цікавими для непосидючої малечі. У цій екскурсії дітки побачать старовинних львівських левів, дізнаються цікаві історії про башти-годинники, завітають до лабораторії алхіміка, побачать будиночок, де можна загадати бажання.

Докладніше >>>

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com






счетчики посещений сайта
iphone 3g