Пишіть на адресу:
pidlisnan@gmail.com


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 068 077 74 83
+38 095 832 06 12

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Наталка - приватний екскурсовод по Львову

Моя стихія - організація дозвілля

Всім привіт! Якщо ви плануєте чудовий відпочинок або ж спонтанно хочете зробити собі чи близьким супер релакс, то ви потрапили за адресою! Мене звати Наталка! Туристи, організація їхнього дозвілля - це моя стихія! Залюбки покажу вам цікаві місця, почастую місцевими смаколиками і делікатесами, навчу любити активний відпочинок! Гарантую Вам: всю організацію відпочинку, продуману до дрібниць; інтелектуальну екскурсію, з гумором і невимушеною атмосферою; цікавість для гостей з різних міст, країн, різних вікових груп чи захоплень, індивідуальний супровід чи екскурсію для малих і великих груп; бажання вивчати свою історіі і любити рідний край, особливо шкільним групам! Чекаю на всіх, хто шалено любить подорожі, активний відпочинок, нові враження та не любить сидіти вдома! Далі пропоную ознайомитись з моїми пропозиціями:

Індивідуальні та групові екскурсії

Пропоную організацію та проведення різноманітних екскурсій для туристичних груп: дитячих (шкільні одно- та багатоденні тури); корпоративів; цікаве заповнення вільного часу для учасників конференцій, ділових зустрічей, що приіхали до міста у службових справах і хочуть поєднати приємне з корисним; збірних груп; осіб з особливими потребами; організація teambuilding!


Докладніше >>>

Автобусні та автомобільні екскурсії

Проводжу не тільки піші, а також і автоекскурсії. Керую власним легковим автомобілем Toyota Aygo на чотири комфортабельні пасажирські місця. При потребі є можливість користуватись двома дитячими кріслами. Якщу у Вас більше осіб - це теж не проблема. Про можливість скористатися мінівеном Opel Vivaro на вісім пасажирських місць прочитаєте на цій сторінці нижче. Також можу підібати відповідний транспорт для великих груп: від буса на 16 місць до великого автобуса на 60 місць.

Докладніше >>>

Автоекскурсії на мінівені

Мене звати Роман. Професійно проводжу автомобільні екскурсії на мінівені Opel Vivaro українською, російською, німецькою, польською та англійською мовами. Для зручнішого знайомства з містом та краєм пропоную вибирати індивідуальні автокскурсії, які охоплюють практично усі заміські маршрути до визначних пам'яток природи, історії та архітектури західного регіону, а також автомобільні маршрути по місту Львову . Використовую власний автотранспорт також для виїзду на велосипедні маршрути з невеликими групами велосипедистів (до 5-ти осіб).

Докладніше >>>

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 068 077 74 83 або +38 095 832 06 12


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g