Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Активний відпочинок

На українському туристичному ринку сьогодні важко знайти туроператора чи туранецію, які б не мали ексукрсійних турів до Львова. Крім величезної кількості екскурсій історичними пам'ятками, Львівщина має великий потенціал для активного відпочинку. На жаль, поки що відносно мало туроператорів пропонує активний та екстремальний відпочинок, але, сподіваємось, зі збільшенням кількості туристів молодого та середнього віку, турфірми внесуть більше різноманіття у свої екскурсійні програми.

Сплави

Цікавим для туристів є водний туризм. Так, достатньо від'їхати від Львова на 30 кілометрів по трасі Київ - Чоп в сторону Стрия, і турист попадає на одну з наймальовничіших річок України - річку Дністер. З Розвадова (Миколаївський район) можна сплавитися нижче по течії до Нового Роздолу, Жидачева чи Журавно. Сплави по Дністру на цій ділянці не є екстремальними, оскільки русло рівнинне. Якщо ж по цій же трасі проїхати ще 70 кілометрів, турист може спробувати екстремальний рафтинг по гірським річкам Опір і Стрий. Складність маршрутів у повінь сягає третьої категорії (з шести можливих). На маршрутах сплаву можна відвідати водоспад Кам'янка, залишки фортеці Тустань і скельний монастир у Розгірче.
Докладніше >>>

Скелелазання та сходження

Для аматорів скелелазення між Львовом та Винниками знаходиться Мекка скелелазів-початківців - Чортові Скелі. Досвідчені інструктори нададуть страховочні системи та проведуть майстер-клас зі скелелазання. Якщо цих скель замало - можна виїхати у Бубнище на Скелі Довбуша, які знаходяться на межі Львівської та Івано-Франківської областей. Для поціновувачів пішого туризму пропонуємо сходження на Парашку - другу по висоті гору Львівської області. Якщо ж Парашка для Вас за низька - можна зійти і на найвищий у Сколівських Бескидахі Пікуй. Для аматорів сходжень пропонуємо також відвідати найвищу точку України - гору Говерлу.
Докладніше >>>

Велоекскурсії

Пропонуємо також набір одноденних велоекскурсій, які охоплюють практично усі найвизначніші пам'ятки природи, історії та архітектури Львівщини. Для зручності місця початку та закінчення велоекскурсій підібирано таким чином, щоб до них легко було добиратись громадським (залізничним) транспортом. Практично всі наші маршрути розроблено таким чином, щоб їх могли відвідувати звичайні велоаматори, навіть пенсіонери. При потребі здійснюємо супровід спеціально обладнаним автомобільним транспортом. Велоекскурсії проводять професійні гіди-екскурсоводи, які розмовляють основними європейськими мовами.
Докладніше >>>

Мотузкові парки

Для аматорів пригод Тарзана згадаємо про цікавий мотузковий парк з трьома рівнями складності поблизу Городка, в селі Родатичі. Побудований він за принципом низки перешкод, які потрібно подолати туристу. Схожа атракція є і у селі Волосянка, 5 кілометрів від гірськолижного курорту Славське. В цьому ж Сколівскому районі, в селі Нижнє Синьовидне, є найдовший зіп-лайн (тролей), довжина тросової переправи через річку Стрий складає майже 300 метрів, перепад висот - більше 50. Цей парк можна відвідати під час екскурсії у Сколівські Бескиди.
Докладніше >>>

Стрибки з парашутом

Серед варіантів одноденного екстремального активного відпочинку Львівщини можна згадати також стрибки з парашутом. Парашутний спорт найкраще представлений у Городку, в 30 кілометрах від центру Львова, на аеродромі Цунів. За один день (субота чи неділя) турист пройде медкомісію, тригодинний інструктаж з практичними заняттями на тренажері, оформить стаховий поліс. Ще стільки ж часу займе підгонка спорядження та безпосередньо стрибок з висоти 900 метрів. На цьому ж аеродромі можна політати з інструктором на спортивному літаку Як-52.

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g