Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

З метою популяризації велосипеда, як транспортного засобу для проведення екскурсій, з ініціативи Львівської міської ради продовжується започаткований у 2010 році цикл безкоштовних велоекскурсій по Львівщині для усіх бажаючих. Перші такі екскурсії відбудлися 22 вересня 2010 року - у рамках Європейського тижня мобільності, а також 26 вересня 2010 року, 27 вересня 2011 року, 27 вересня 2012 року та 27 вересня 2013 року - до Дня туризму. Для цих екскурсій вибирано найпопулярніші туристичні маршрути у нашому регіоні - "Замки золотої підкови" та "Сколівські Бескиди".

Маршрути екскурсій є нескладними, доступними навіть для велосипедиста-початківця. По кілометражу екскурсії приблизно однакові. Велопробіг під час цих екскурсій не перевищує 60 км. Доїзд до початкової точки веломаршруту, а також повернення у Львів здійснюється залізничним електротранспортом. Невелика група велосипедистів - до 5-ти осіб - зможе доїхати до початку маршруту моїм автомобілем супроводу.

Програми екскурсій

26 вересня 2014 року, п'ятниця

Велоекскурсія "Замки Золотої Підкови"

8.00 (Час орієнтовний - докладніше інформацію можна буде взнати за вказаними вище на сторінці телефонами). Якщо група бажаючих виявиться більшою, ніж 5 осіб, то зустрічаємось на головному залізничному вокзалі у Львові (біля багажного відділення, навпроти входу до ресторану), інакше - біля ресторану "Шекспір", поблизу аеропорту.

При собі мати велосипед (справний!), відповідний одяг, гроші на проїзд потягом за маршрутом "Львів-Золочів" та "Красне-Львів", гроші на харчування та на квитки до музеїв (орієнтовно проїзд в обидві сторони з квитками на велосипед - 50 грн., квитки вхідні до замків - 70 грн., харчування - за потребою).

До Золочева зі Львова доїжджаємо залізничним транспортом або машиною супроводу. Перевозити велосипеди у потязі можна, у випадку необхідності, навіть підвішеними за сідло до вагонної полички для речей (руль опирається на віконну раму), ось так:

Велоекскурсія відбувається з відвідуванням музеїв Золочівського, Підгорецького та Олеського замків. Після екскурсії переїзд велосипедами у Красне. Повернення до Львова автомобілем супроводу або залізничним транспортом.

19.30 Завершення екскурсії на залізничному вокзалі у Львові.

 

Велоекскурсія "Сколівські Бескиди"

 

6.30 Зустріч групи на головному залізничному вокзалі у Львові ((біля багажного відділення, навпроти входу до ресторану).

При собі мати велосипед, (справний!), відповідний одяг, гроші на проїзд потягом за маршрутом "Львів-Славське" та "Сколе-Львів", гроші на харчування, та на квитки на канатну дорогу (орієнтовно проїзд - 35 грн., квитки на канатну дорогу - 45 грн., харчування - за потребою).

До Славська зі Львова доїжджаємо залізничним транспортом. Перевозити велосипеди у потязі можна, у випадку необхідності, навіть підвішеними за сідло до вагонної полички для речей (руль опирається на віконну раму).

Зі Славська здійснюємо переїзд велосипедом до гори Писана. Катання на канатній дорозі.

Велоекскурсія за маршрутом Славське - Тухля - Гребенів - Сколе - водоспад Кам'янка.

Переїзд велосипедами у Сколе. Повернення до Львова залізничним транспортом.

22.13 Завершення екскурсії на залізничному вокзалі у Львові.

Екскурсії проводяться з ініціативи та за підтримки Львівської міської ради. За додатковою інформацією про акцію звертатись в Управління туризму міськради за тел. 297 57 53, hrynyk@city-adm.lviv.ua.

Довідки та запис на велоекскурсії за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Маршрути інших велоекскурсій >>>

 


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g