Пишіть на адресу:


Індивідуальні та групові, класичні та VIP - екскурсії
з ліцензованим приватним гідом та екскурсоводом по Львову і його околицях:
замках, палацах та монастирях Галичини, Поділля, Волині та Карпат


+38 093 769 38 44
+38 067 394 58 53
+38 050 036 20 62

Акції на екскурсії

Свята і фестивалі

Пошук житла

Де поїсти

Інтернет-кафе

Веломагазини

Погода Львів


Головна  Екскурсії по Львову   Заміські екскурсії  Тематичні екскурсії

Автоекскурсії   Активний відпочинок  Велоекскурсії  Лижні тури

Тури для гурманів   Галицькі містечка   Ціни   Відгуки

Безкоштовні велоекскурсії по Львівщині

Тури для гурманів

Ми пропонуємо різноманітні тури для гурманів: пивні, винні, кавові та шоколадні. А також можливість скуштувати не лише українську, але й кухні різних національностей. Під час таких турів ви разом з гідом відвідаєте різноманітні знані та не дуже, але не менш цікаві кав'ярні, кнайпи, ресторани з національними стравами та винарні.

Під час кавових та шоколадних турів ви будете насолоджуватися неймовірно смачними напоями, які вам повинні сподобатись. Місто приваблює туристів своєю історією і незабутнім запахом кави. Львів - не Львів без цікавих та затишних кав'ярень. Тут ви зможете знайти свій затишний куточок і вибрати свій улюблений кавовий напій, а також скуштуєте різні сорти кави чи шоколаду. У вас буде можливість відвідати Львівську майстерню шоколаду, де ви зможете спробувати гарячого шоколаду (білого, чорного та молочного чи шоколаду з різними горішками), цукерки зі смачними добавками, а ще ви зможете потрапити на шоколадний майстер клас, а навіть і придбати шоколадні сувеніри.

Під час пивного туру ви дізнаєтесь про історію Львівської пивоварні. Ми відвідаєм Львівську броварню і скуштуємо різні сорти пива. Ви зможете взяти участь у пивному велотурі, тобто під час пиття пива, ви одночасно самі себе покатаєте навколо площі Ринок на оригінальному пивному веломобілі.

Під час винного туру ви дізнаєтеся цікаві речі та легенди про цей напій і про знаменитих продавців вина. Ви зможете дізнатися про винні традиції, різні види місцевих та імпортних вин, способи транспортування, зберігання, а також про лікарські та їх кулінарні якості. Також ви можете продегустувати деякі сорти вин.

Під час турів по ресторанах національної кухні ви скуштуєте та будете насолоджуватися різними видами національної їжі. Львів відомий численними ресторанами з регіональною кухнею (українська, галицька, єврейська, польська), західно- європейської кухні (австрійська, угорська, італійська, французька), східної кухні (вірменська, грузинська, азербайджанська, японська). То ж усіх гурманів та бажаючих познайомитися з історією Львова, з національними стравами та напоями, запрошуємо відвідати старовинне місто Львів. Ви не пошкодуєте ні на хвилинку.

Замовити екскурсії можна за телефонами:

+38 093 769 38 44, +38 067 394 58 53 або +38 050 036 20 62

Програми інших екскурсій знаходяться тут >>>


Фото- та відеозйомка екскурсій

Послуги для туроператорів та турагентів

Робота для екскурсоводів

free counters

bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com


счетчики посещений сайта
iphone 3g